Ужгород

Не може людина, за своїм визначенням, жити без уваги, допомоги і спілкування, особливо, якщо вона самотня, особливо, якщо вона хвора, живе впроголодь, в зруйнованій хатині, далеко від цивілізації і якщо ця людина – єврей.
Ось для таких підопічних на кошти Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт», а також на благодійні пожертви приватних осіб і організацій в 2000 р. був створений «Хесед Шпіра», який приєднався до нашого Хеседу у 2017 році.
Це центр, що надає матеріальну, медичну, психологічну та духовну підтримку понад 1100 нашим клієнтам, які проживають в 67 населених пунктах Закарпаття. Представництва Хеседу працюють в Мукачеві, Хусті, Берегові, Сваляві, Виноградові, Тячеві, Рахові, Міжгір’ї.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.