“Клуб”

“Забудьте, що на носі у вас окуляри, а в душі — осінь”, – писав наш великий співвітчизник Ісаак Бабель. А ми окулярів не стидаємось: сьогодні це модний та елегантний аксесуар, і в душі у нас — весна, тому що ми не знаємо, що таке самотність, не вміємо нудьгувати, навпаки — вміємо поважати та любити наші єврейські коріння та традиції, і нам цікаво жити. Ми це клуб Хеседу, який за 15 років зібрав величезну кількість людей на своїх заходах та програмах.

А починається все, безумовно, зі святкувань Шабату. Ми разом зі всіма підопічними святкуємо єврейські свята, і рабин ОПІ “Тейва” Сіва Файнерман вчить нас, як це робити за правилами. Саме світло свічок, які ми запалюємо разом, зігріває та об’єднує нас від суботи до суботи з року в рік! А скільки цікавого відбувається за цей час…

Різні гуртки, що працюють в клубі, запрошують усіх бажаючих реалізувати свої таланти: співати разом із “Шейне мейделах“, танцювати — із “Шереле“, займатися рукоділлям, вивчати англійську мову та іврит.

А для самотніх сердець працює єврейський клуб знайомств “Шадхен“, в якому можна знайти добрих друзів або, навіть, зустріти свою “половинку”.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.