Общинний комп’ютерний клуб

Вже кілька років в Хеседі працює общинний клуб, де всі бажаючі можуть пройти курс комп’ютерної освіти і курс для користувачів або підвищити свій рівень. Разом з дитячою програмою “Кен-Єладім” комп’ютерний центр пропонує вивчення єврейської історії, культури і традиції за допомогою розвиваючих ігор. Діти старшого віку, учні і студенти отримали можливість користуватись єврейським інтернет-ресурсом і енциклопедіями для пошуку інформації стосовно питань історії, культури і традицій свого народу, можливість листуватися за допомогою електронної пошти зі своїми друзями з єврейських общин різних міст і країн. Також у клубі можна навчитися працювати з офісним програмним забезпеченням.

Разом з дітьми комп’ютерний клуб відвідують багато дорослих, які бажають не відставати від часу і відчувати себе у вирі активного сучасного інтелектуального життя. Взагалі комп’ютерний клуб обслуговує 8 різновікових груп, тобто приблизно 180 осіб щомісячно.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.