“Мазл Тов”

Програма для наймолодших та їх батьків. Програмою передбачається перебування дітей від народження до четвертого року життя. Тут мами можуть зібратися разом, поділитися досвідом, а згодом, коли дитина буде готова, навіть залишити її на кваліфікованих спеціалістів. Тут затишно, як вдома, отже і лишитись не страшно. Ми разом навчимось малювати, співати і танцювати, послухаємо казку та пограємо. Тут ми навчаємось самостійно їсти і одягатись, допомагати один одному, адже сюди приходять з бідою і з радістю, і в “Мазл Тов” завжди готові допомагати.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.