“Регіон”

“Регіон” – складна, велика та дуже потужна програма. Вона обслуговує понад 1500 чоловік. “Регіон” – це Хесед “на колесах”. Саме тут необхідна комплексна та оперативна взаємодія усіх програм. Програма існує від дня відкриття Хеседу, тому що з самого початку було зрозуміло, що допомога та опіка потрібні не тільки львів’янам, але й підопічним області. 
Починалось все з видачі продовольчих наборів, медичного обладнання та надання допомоги на дому малорухомим людям. Зараз “Регіон” значно поширив свою діяльність: тепер люди отримують необхідну побутову допомогу (прасування білизни, ремонт побутових електроприладів та інше), консультації лікарів, ліки в аптеках за місцем проживання.
Великим успіхом у підопічних регіону користуються зустрічі зі співробітниками “Хеседу-Ар’є” під загальною умовною назвою “Регіон під мікроскопом”. Мета цих подорожей — глибоке вивчення проблем регіону, пошук їх вирішення. Такі зустрічі мешканців сіл та містечок зі співробітниками Хеседу закінчуються концертами творчих колективів общинних програм та “Клуба” Фонду, знайомством з книжковими новинками бібліотеки, роздачею газет.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.