Спецпрограма “Яхолім”

Одним із напрямків роботи Сімейного клубу є спецпрограма “Яхолім“.

Досвід роботи в Сімейному Єврейському Клубі показав, що більшість сімей, що мають дітей з проблемами здоров’я (як фізичними, так і психічними), залишається поза межами діяльності общини. Тому і виникла програма “Яхолім“.

Становленню програми сприяло проведення літніх вік-ендів для цих сімей. Ми дали людям можливість пожити общиною, поспілкуватися один з одним, отримати допомогу психолога.

Єврейська освіта, укріплення внутрішніх сімейних зв’язків, залучення в єврейське життя дітей із спеціальними потребами їх сімей, надання можливості спілкування, обміну досвідом, взаємопідтримки, інформаційної і психологічної підтримки — ось основні задачі програми.

Сьогодні в програмі беруть участь сім’ї зі Львова і регіону. Ми прагнемо залучити дітей із спеціальними потребами в общинне життя і за допомогою інших наших програм.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.