“Допомога на дому”

    Програма створена для допомоги малозабезпеченим людям похилого віку, інвалідам, людям, які прикуті до ліжка або за станом здоров’я не залишають свої домівки, самостійно не в змозі обслуговувати себе. Вона опікується більше ніж 500 особами. В грудні 2005 р. програма нагороджена грамотою за найкращу роботу серед Хеседів України. Вважаємо, що це одна з найгуманніших програм Хеседу, тому що патронажні працівники не тільки надають необхідні послуги (починаючи з особистої гігієни, харчування, прибирання квартир і закінчуючи оплатою комунальних послуг), але стають єдиними близькими людьми для наших підопічних. У 2012 році з’явився новий напрямок роботи програми — інтелектуальний патронаж. Психологічний супровід людей, що потерпають від соціальної ізоляції, підопічних, які хворіють на Альцгеймера, здійснює дипломований психолог. Його мета дуже проста, але в той же час дуже важлива — нормалізація психологічного клімату в сім’ї, рекомендації для людей похилого віку для попередження депресії. 
    Людина народжується, вчитися, проживає веселі та сумні етапи життя, а потім… лишається самотньою. Ось тоді й приходять наші патронажні доглядальниці, наші психологи, наші сестри милосердя. В лікарні, в порожні квартири, в сірі будні та яскраві свята. Для цього потрібно мати душу, яка здатна на співчуття, та руки, які готові допомогти. І ще великий запас терплячості та доброти.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.