“Кен Єладім” (Дитяче гніздечко)

Ця програма створена для дітей від 4-х до 6-ти років. Щоденно тут проходять заняття, метою яких є підготовка до школи та всебічний гармонійний розвиток особистості. Навіть вміння взаємодіяти в суспільстві є для нас не менш важливим, ніж вміння читати і писати.
В програму входять: розвиток мовлення, навчання читанню і письму, основам математичних знань; музичні заняття, ритміка і танці, заняття в комп’ютерному класі, англійська мова та індивідуальні заняття з логопедом. А ще безліч ігор та розваг, які щодня допомагають нам в навчанні і відпочинку.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.