Хореографічний ансамбль “Єврейські мініатюри”

Колектив існує з 2000 року. Мета — привернути увагу молоді до єврейської культури не тільки в хореографічному аспекті, але й для ознайомлення з історією, традицією, літературою, образотворчим мистецтвом і музикою. Головним завданням ансамблю є відродження танцювальної культури єврейського народу. У репертуарі ансамблю, окрім хореографічних мініатюр, є великі хореографічні вистави (“Рут”, “Цинамонові небеса”, “Штукар”), відзначені преміями на багатьох конкурсах і фестивалях в Україні та за кордоном. Музичний матеріал, на якому базується репертуар, являє собою кращі взірці усіх жанрів: обробки народних мелодій, поп — або джазові композиції, камерні та симфонічні твори.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.