“Гур-Ар’є” регіональне представництво Хеседу в Дрогобичі

Хвилини поспішають стати роками, години складаються в дні, дні — в тижні, тижні будуються в ескадрон місяців, а ті марширують в табори років. Ось так повсякденно серед великих та маленьких проблем та радощів вже 13 років живе “Гур-Ар’є”. “Гур-Ар’є” в перекладі з івриту – “левеня”.

Усі програми Лева великого (Хеседу-Ар’є) працюють і в Дрогобичі: програми харчування, прокату, патронажу, медицини, протезування зубів та інші. Відносно життя духовного — це коло діяльності клубу. Кабалат Шабалат, літературні вітальні, музичні салони, репетиції гуртків художньої самодіяльності: вокального та танцювального — це постійно. Відеосалон демонструє документальні фільми про єврейські традиції, художні фільми на єврейську тему або створені євреями у різних країнах.

Немає жодного напрямку роботи, в якому не брали б участі волонтери. Це програми “Прання”, “Перукарня”. Допомагають волонтери і в проведенні Шабату, і в бібліотеці. Жодний концерт або “музичний салон” не може обійтись без волонтерів-музикантів.

Дитячі програми та “Сімейний клуб” також працюють в Хеседі. Діти та сім’ї регіону під постійним наглядом та турботою Хеседу.

Велику виїзну роботу проводить “Гур-Ар’є” у містах Стрий, Трускавець, Борислав, Самбір. Це і соціальні, і общинні програми: медичні консультації та доставка ліків, “гаряче харчування” та продовольчі набори, забезпечення медичним обладнанням, книгами та журналами. Хесед допомагає підопічним регіону в ремонті домашнього інвентарю, меблів, сантехніки, фарбуванні вікон та дверей, займається організацією і проведенням єврейських свят та Шабатів в громадах регіону.

Публикации о фонде

  • vz
    Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
  • jewishnews
    В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
  • zaxid.net
    Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.