Бардівська пісня – це творчість для своїх, для кола особливо наближених, близьких по духу людей. І вона жива і зараз. По крайней мере, в нашому Хесед регулярно проводяться зустрічі, присвячені бардівської пісні. Булат Окуджава, Юрій Кім, Олександр Галич, Юрій Візбор, Володимир Висоцький, Олександр Розенбаум вже не один раз ставали героями таких зустрічей.
Цього разу до нас в гості завітали барди з Німеччини Марина і Павло Бабичі, а також Ольга Новикова з Києва та Олександр Марченко. Організаторами зустрічі були Марина Науменко – теж наш чудовий бард, і Михайло Бондарский. Ідеальний баланс різних музичних напрямків – бардівська пісня – змушує себе слухати навіть тих, хто був далекий від світу музики. Ідеальний баланс близьких по духу людей склався в нашому Хеседі.
Публикации о фонде
Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.