У дітей немає ні минулого, ні майбутнього, зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням.
У дітей наших трьох груп – «Мазл Тов», «Кен-Єладім», «Бейтейну-Лев» – на щастя, є не тільки вміння, але й можливості.
У кожній групі свої родзинки. Елементи методики М.Монтессорі, М.Зайцева, М.Ібукі гармонійно використовується у всіх групах. Природне, що і єврейський компонент присутній. Не секрет, що правильне єврейське виховання – це моделювання для дітей здорового ставлення до власних недоліків і одночасно, відсутність нереальних цілей.
🧚♀️🧚♀️🧚♀️ Особлива гра, яка зробить ваші відносини з дитиною теплими і довірчими
🎯Тривалість гри – 5-10 хвилин на день
🎯Правила гри: 📌Дотримуйтесь правил гри, які встановила дитина, дозволяючи їй керувати. Наприклад, дитина говорить: «Я будую вежу». Ви відповідаєте: «Я теж будую вежу». Тим самим ви дозволяєте дитині керувати і збільшуєте його схильність до здатності імітувати вас. 📌Описуйте дії дитини. Наприклад, «ти будуєш будиночок», «це зелена кулька», «ти намалював сонечко». Дитині це буде приємно, і вона оцінить вашу зацікавленість. Таке взаєморозуміння організовує думки дитини з приводу гри. 📌Копіюйте мову дитини. Така методика особливо добре впливає на дітей, які страждають затримкою мовного розвитку. Намагайтеся відтворювати слова з тією ж інтонацією. Наприклад, дитина говорить: «У верблюда горби нагорі», – а дорослий вимовляє слідом за ним: «У верблюда два горба на спині». 📌Хваліть дитину. 📌Не давайте вказівок і не задавайте питань. Уявіть, що вас постійно про щось розпитують – трохи нагадує допит, чи не так? 📌Ігноруйте небажану поведінку. Ігнорування буде ефективно, якщо дитина використовує проблемну поведінку для залучення уваги. 📌Виключіть з гри критику. Критика знижує самооцінку дитини і робить вашу взаємодію менш приємною. 🧚♀️🧚♀️🧚♀️Пам’ятайте, що в грі дитина розвиває свої творчі ідеї, а не батьківські.
Публикации о фонде
Поруч із пам’яткою архітектури будують торговий центр без належної документації.
В Gary Bowman Gallery во Львове проходит выставка "Артур Шик - человек диалога" работ польско-еврейского художника Артура Шика, подготовленная Центром "Диалогаим" ("Диалоги") Марка Эдельмана.
Львів – центр міжетнічної толерантності чи непримиренного протистояння? Тут продовжується Європа чи починається Азія? Чим є ксенофобія для львів’ян – темою анекдотів чи гіркою реальністю? Знайти оптимістичні відповіді на поставлені запитання допомогла б малярська виставка «Єврейський вимір» у Музеї Ідей.